tonery do drukarek OKI

Nieprzyjemna sytuacja z zamówieniem

Pracuję w niewielkiej firmie jako sekretarka. Do moich obowiązków należy między innymi zakup materiałów eksploatacyjnych do biura. Materiały te to chociażby toner do drukarki laserowej. Niestety kilka dni temu miałam bardzo nieprzyjemną sytuację z naszym dostawcą.

Tonery do drukarek OKI – kiedy dotrą?

tonery do drukarek OKIZa każdym razem kiedy zamawiałam u nich tonery do drukarek Lexmark wiedziałam, że mogę liczyć na jak najszybszą dostawę. Jednak kiedy zadzwoniłam do nich okazało się, że osoba z którą zawsze się kontaktowałam jest na dłuższym zwolnieniu lekarskim i została zatrudniona na jej miejsce nowa osoba. Nie widziałam w tym problemy. Złożyłam zamówienie tak jak zawsze telefonicznie, pani przyjmująca zgłoszenie potwierdziła je i byłam całkiem przekonana, że tanie tonery do drukarki laserowej dotrą na dzień następny. Z resztą tak jak zawsze. Niestety na następny dzień tanie tonery do drukarek OKI nie dotarły. Pomyślałam, że może to być wina kuriera dlatego też postanowiłam poczekać do następnego dnia. Ale następnego dnia i kolejnego dalej tonerów nie było. A my już naprawdę ich potrzebowaliśmy. Zadzwoniłam więc do naszego dostawcy, a pani która przyjmowała ode mnie zgłoszenie z błogim spokojem poinformowała mnie, że ona nie wiedziała, że to takie pilne.

Myślała, że jak zrealizuje zamówienie w przeciągu tygodnia to przecież nic się nie stanie. Może i nic by się nie stało gdyby chociaż przeprosiła, a ona do tego wszystkiego była wręcz opryskliwa. Chcąc nie chcąc zadzwoniłam do jej przełożonego, bo nie chciałabym żeby taka sytuacja miała znów miejsce.