Nieduży domek na działce

Każdy właściciel działki wie, że na jej terenie konieczna jest jakaś mała budowla, w której schowa wszystkie swoje rzeczy i narzędzia oraz pomieści gości w razie ulewy. Nie może ona być zbyt obszerna, bo zajmie zbyt dużo cennej przestrzeni, ale musi być przestronna i funkcjonalna.

Jaki dopasować nieduży domek na działce? 

mały domek na działkęPlusem takich działkowych, czy ogrodowych budowli, jest to, ze nie potrzeba na nie uzyskiwać pozwolenia na budowę i można je postawić w szybkim tempie samodzielnie lub wynająć specjalna ekipę budowlaną. Takie zalety zdecydowanie przemawiają do sporej części działkowiczów, który często spędzają czas na swoich posesjach znajdujących się w zacisznych miejscach, z dala od miejsca zamieszkania. Mały domek na działkę to ich największe marzenie, bo dopełnia istotę posiadania własnej działki. Domki są wykonane z wysokiej jakości drewna litego świerkowego lub sosnowego,  a z zewnętrznej strony są pomalowane profesjonalnym impregnatem zabezpieczającym je przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. Małe domy są tak skonstruowane, aby pomieściły od dwóch do czterech osób. Każdy jest wyposażony w komfortowy, ogrodzony barierką taras i posiada spadzisty bądź prosty dach pokryty drewnianymi płytami, ocieplonymi styropianem. Dodatkowo cały domek jest ocieplony specjalną wełną mineralna, która skutecznie utrzymuje ciepło w środku i nie przepuszcza wody. Po dwóch przeciwległych ścianach domku znajdują się okna zamykane z zewnątrz skrzydłowymi drzwiczkami, które dodają uroku całej konstrukcji. 

W praktycznym domku na działce z pewnością pomieścimy wszystkie nasze rzeczy łącznie z meblami ogrodowymi. Idealnie dopasowany domek, to taki, który spełnia nasze wszystkie wymagania i ma zastosowane praktyczne rozwiązania, które oszczędzają miejsce.