namioty bankietowe

namioty bankietowe na wojskowy festyn

Okres, kiedy zaczyna się już wiosna, i dni są dłuższe jest idealnym momentem, do jakichkolwiek festynów i tak dalej. U nas w szkole mieliśmy wiele terenów zielonych, więc często szkoła, po zajęciach służyła jako wynajem hal namiotowych, i urządzano tam różne zabawy. Uczniowie, dla otrzymania pozytywnych uwag mogli brać udział w przygotowaniach wszystkiego na imprezę. Ja oczywiście zawsze się zgłaszałam do pomocy.

Namioty chroniły przed wiatrem i chłodem

namioty bankietoweTeraz miała być jakaś impreza wojskowa, wiadomo, grochówka i tak dalej na jakiś jubileusz. No i przyjechały rekomendowane przez wielu namioty bankietowe, jak to na wojsko przystało- było w kolorze ciemnozielonym. Panowie wszystko poskładali ładnie, ja czasami pomagałam im, gdy trzeba było coś przynieść na przykład. Pomyślałam sobie, że takie namioty cateringowe to fajna sprawa, bo na świeżym powietrzu lepiej się bawić niż w zamkniętym pomieszczeniu. Jak będę brała kiedyś jak się uda ślub, to wynajem namiotów weselnych też będzie obowiązkowe oczywiście. Wszyscy będą się bawili na dworze pod namiotami. Najlepiej jeszcze nad jakimś jeziorkiem, aby był klimat. Tak to sobie zaplanowałam. Takie wojskowe zabawy zawsze się kojarzą właśnie z namiotami porozstawianymi na całej przestrzeni, jakimś śpiewaniu piosenek, graniu na trąbce i gorącej grochówce. Panowie, którzy wypożyczają te namioty, są naszej szkole znani, bo zazwyczaj przyjeżdżają ci sami. Jeden z nich to ojciec kolegi z klasy. Dobrze, że był ten wynajem namiotów, bo muszę przyznać, że mimo, że świeciło słońce, to było trochę chłodno, i dzięki nim, było się gdzie schować. Zawsze chociaż trochę ciepła dawały.

No a gorąca zupa rozgrzała mnie od środka, więc nie miałam co narzekać, było fajnie, a organizacja była naprawdę dobrze rozplanowana, zresztą jak zwykle. Cieszę się, że mogę im tak pomagać.