Musiałem zlecić wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej

W moim domu wszystko działało prawidłowo do pewnego pięknego dnia. Jednego dnia wszystko się zmieniło, ponieważ pomiędzy domem a szambem pękła rura odprowadzająca ścieki z domu do zbiornika. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Szybko znalazłem firmę wod kan i zamówiłem zupełnie nową instalację do swojego domu.

Kanalizację zamontowano w jeden dzień

instalacje kanalizacyjne kujawsko pomorskieSprawa tylko z pozoru wyglądała na skomplikowaną. Tak naprawdę to trzeba było jedynie wymienić pękniętą w ziemi rurę kanalizacyjną. Firma, którą zamówiłem przyjechała wraz z odpowiednim sprzętem. Niezbędna była chociażby koparko-ładowarka, bo trzeba było przekopać dokładnie całe podwórko na odcinku od domu do szamba. Okazało się, że cała usterka jest kwestią jednej rury, która się przygniotła. Wszystko dlatego, że miała zbyt małą średnicę. Dobrze, że znalazłem naprawdę profesjonalną firmę oferującą instalacje kanalizacyjne Kujawsko Pomorskie. Od razu zleciłem zrobienie nowej instalacji na całej długości od domu do zbiornika na ścieki. Firma szybko przystąpiła do działania. Koparka dokopała się do wkopanych w ziemię rur. Następnie wyciągnięto je i wstawiono nowe. Teraz podłączono do odpływu o wiele szersze i mocniejsze rury. Wiadomo, że pierwszą instalację robiono gdy budowano dom, a więc kilkanaście lat temu. Najlepsze jest to, że w jeden dzień wszystko odkopani, wymieniono na nowe i z powrotem zakopano. Teraz kanalizacja w moim domu podziała przez kolejne kilkanaście lat.

Cieszę się, że miałem okazję skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem instalacji kanalizacyjnych. Dzięki temu mam nową instalację, która będzie nam służyć przez kolejne kilkanaście lat. Uważam, że kiedyś domy budowało się w innych technologiach i dzisiaj jest czas na wymianę niektórych na najnowocześniejsze.