uchwyt do TV

Moje pierwsze uchwyty do TV

Fotografia krajobrazowa to moja pasja, więc często wyruszam z aparatem w ładne plenery. Mój aparat nie jest może najnowszy, ale spełnia swoje funkcje. Na razie fotografuję tylko amatorsko, ale mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się przejść na zawodowstwo.

Uchwyty do TV muszą być mocne.

uchwyt do TVStaram się jak najwięcej robić zdjęć, bo wiadomo, że praktyka czyni mistrza. Czytam też dużo książek i poradników na temat fotografii, żeby doskonalić swój warsztat i znajdować pomysły na nowe zdjęcia. Do tej pory miałam tylko jeden aparat z kitowym obiektywem, więc zakładałam go na szyję i wychodziłam na spacer. Kiedy zaczynał mi ciążyć na szyi, zwykle pod koniec spaceru fotograficznego, brałam go do ręki i tak donosiłam do domu. Ostatnio jednak dostałam w prezencie na urodziny nowy obiektyw, więc musiałam go gdzieś nosić. Nie mieścił się on do kieszeni płaszcza, a chciałam go zabierać ze sobą. Zaczęłam przeglądać oferty sklepów internetowych, które maja torby fotograficzne. Nie potrzebowałam dużej torby, ale musiało się do niej wszystko zmieścić. Niestety, okazało się, że wszystkie torby są bardzo drogie i kosztują prawie sto złotych, za najtańszą. Już chciałam zrezygnować z zakupu, ale wtedy zobaczyłam tanie torby foto w sklepie z artykułami RTV, który mijam w drodze do szkoły. Okazało się, że mogą być jednak torby foto w przystępnej cenie, które moim zdaniem są tak samo dobre, jak te drogie, które wcześniej oglądałam. Może zawodowcy, którzy maja drogi i ciężki sprzęt muszą muszą mieć lepsze torby fotograficzne, ale ma mój amatorski użytek taka torba w zupełności wystarczała. W sklepie widziałam też wiele innych gadżetów, od tych przydatnych jak statywy, czy słuchawki do komputera, po te kompletnie nieprzydatne jak uchwyty do TV.

Na co komu coś takiego? Chyba jednak wypowiedziałam swoje zdanie w zła chwilę. Kiedy przyszłam do domu z jednego ze spacerów zauważyłam, że mój ojciec majstruje coś przy ścianie, a telewizor stoi na stole, a nie na szafce jak zwykle. Okazało się, że rodzice kupili uchwyty do TV. Może jednak nie są takie złe?