luksusowa odzież damska

Moja żona i wieczne wydatki na luksusową odzież damską

Każdy facet chciałby jak najwięcej zaoszczędzić w przeciągu miesiąca. Niestety, są też nasze kobiety, które w tym oszczędzaniu notorycznie przeszkadzają. Weźmy na przykład taką moją żonę, dla której włoskie sukienki są priorytetem i co jakiś czas musi mieć nową.

Luksusowa odzież damska jest droga

luksusowa odzież damskaRozumiem, że chce ładnie wyglądać, ale poszłaby na rynek i wydałaby z 50% mniej tej sumy, jaką przeznacza na te ubrania. Ta luksusowa odzież damska spowoduje kiedyś ze zbankrutujemy, bo kobiety to nie mają umiaru, no ale co zrobić. Już przymykam oko, i staram się odkładać jakieś sumy do mojej własnej ”skarpety” o której żona nie wie. Kiedyś mi za to podziękuje. Uwielbia ekskluzywne torebki włoskie, bez których oczywiście nie da się żyć, bo jakby to inaczej. A ja biedny sobie kupuję na zwykłym targu wszystko i jakoś żyję. No ale jak widać kobiety mają zupełnie inny pogląd na odzież. Dla nich włoskie ubrania damskie są niezbędne jak tlen chyba. Bo zawsze jak widzi jakieś oferty z promocjami, to już męczy, żeby chętnie sobie coś kupiła. Ma taki sklep internetowy, w którym jest zapisana do subskrypcji, i jak jest jakiś rabat to wszystko wysyłają jej na maila, a potem pierze mi głowę, że jest jej to absolutnie konieczne i niezbędne. Zastanawiam się, jak to jest, że niby jesteśmy silniejszą płcią, a zawsze jakoś przegrywamy z kobietami i pozwalamy im na te zakupy. Mrugną ładnie oczkiem, uśmiechną się, i nie mamy nic do gadania, bo moda włoska jest dla nich najważniejsza. I już po sprawie, jesteśmy wtedy na przegranej pozycji, niestety. Nie da się nic zrobić.. A potem taka torba coccinelle pojawia się w naszym domu, nawet nie wiedząc kiedy. Niedługo nie będzie już gdzie trzymać tych ubrań żony, bo tyle tego ma, ale i tak oczywiście mówi, że nie ma się w co ubrać, i że musi się wybrać na zakupy.

I co ja biedny mam zrobić, pozostaje mi tylko się poddać, bo kłótnie i tak nic nie zmienią, bo obróci na swoją stronę heh.

Więcej na Luminelle.pl