ekskluzywne nagrobki

Mój mąż jest właścicielem firmy z ekskluzywnymi nagrobkami

Z perspektywy kilku lat muszę przyznać mężowi rację. Jego inwestycja w aktualną firmę, to był bardzo dobry krok. Udowodnił, że jest świetnym przedsiębiorcą. Zacznę od początku. Mój mąż postanowił zainwestować w firmę kamieniarską.

Ekskluzywne nagrobki to produkt flagowy

ekskluzywne nagrobkiPostanowił, że będzie sprzedawał nagrobki, interes chciał prowadzić w Warszawie, ale z perspektywą rozszerzenia wpływów na całe Mazowieckie. Zatrudnił projektantów nawet z zagranicy, bo chciał również oferować ekskluzywne nagrobki dla wybranej klienteli. Format się szybko przyjął i Warszawa, rynek funeralny w Warszawie został przejęty w kilku pierwszych latach. Mąż, znany ze swojej ogromnej ambicji, postanowił, że jego nagrobki będą pojawiać się nawet w Siedlcach i to za chwilę. Zaskoczyłam się, że jest taki zdecydowany, jednak zanim zdążyłam się go o cokolwiek spytać. Powiedział, że jego handlowiec zebrał już zamówienia na nagrobki podwójne. Oniemiałam, tak daleko firma mojego męża sięga, że kto wie, może stanie się tak jak mówił. Może całe Mazowieckie zostanie objęte jego usługami, a jego nagrobki będą na językach wielu firm kamieniarskich w Polsce. Wiem, że taka wizja by mu odpowiadała w stu procentach. Podziwiam go za jego zapalczywość, ambicję a przede wszystkim za niesamowitą intuicję biznesową. Ekskluzywne nagrobki stały się jego produktem flagowym bardzo szybko, dlatego też nawet celebryci z Warszawy zamawiają sobie u niego pomniki. A! Zapomniałabym o najważniejszym, niedawno mój mąż dostał propozycję do filmu. Nie jako aktor, bo w zasadzie chodziło o jego nagrobki. Miał zbudować nagrobki podwójne, które będą w tym filmie wysadzane.

Mąż tę chwilę, również doskonale wyłapał. Zrobił je z najgorszych materiałów, a policzył jak za ekskluzywne nagrobki. Bo z mojego męża przedsiębiorca roku!