Milutka bawełniana pościel dla siostrzenicy

Niesamowicie ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się, że zostanę ciocią, bo moja siostra jest w ciąży. Tak jak ona nie mogłam doczekać się porodu i tego kiedy zobaczę swoją siostrzenicę albo siostrzeńca. Urodziła się dziewczynka, a więc miesiąc temu zostałam prawdziwą ciocią. W czasie pierwszych odwiedzin dałam małej Jadzi drobny prezent z okazji przyjścia na świat.

Pościel niemowlęca uszyta ręcznie to wyjątkowy prezent

bawełniana pościel niemowlęca handmadeOdwiedzając siostrę przyniosłam jej małą paczkę zawierającą różne rzeczy, dla niej i dla mojej siostrzenicy. Jedną z fajniejszych rzeczy, którą kupiłam dla małej były ubranka, w tym prześliczna fioletowa sukienka. Oprócz tego, prezentem, z którego jestem naprawdę dumna jest bawełniana pościel niemowlęca handmade, której znalezienie zajęło mi trochę czasu. Słyszałam, że pościele szyte ręcznie są naprawdę wysokiej jakości i sprawdzają się o wiele lepiej niż pościel kupiona w normalnym sklepie, w szczególności w sieciówce. Odpowiedniej pościeli szukałam dość długo, bo chciałam znaleźć osobę, która szyje rzeczy z materiałów wysokiej jakości. W końcu udało mi się znaleźć dziewczynę, która szyje pościele z bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku stuprocentowej bawełny. Jej sklep internetowy miał bardzo dobre opinie, co przekonało mnie do zakupu. Wybierając pościel można było wybrać z naprawdę wielu różnych materiałów. Ja zdecydowałam się na coś prostego – materiał, który jest połączeniem koloru szarego i miętowych kropek.

Bawełniana pościel sprawdza się mojej siostrze dla Jadzi bardzo dobrze. Cieszę się, że udało mi się znaleźć dla niej prezenty, które są użyteczne. Zastanawiam się nad tym czy nie zamówić by jeszcze jednej pościeli dla małej, ponieważ wiadomo, że przy małych dzieciach ciuchy i pościel czy poduszki trzeba bardzo często prać i wymieniać. Tym razem jednak chyba kupię pościel w bardziej intensywnych kolorach.