kanały wentylacyjne

Miłość dzięki kanałom wentykacyjnym

Muszę przyznać, że moja nowa praca jest całkiem przyjemna. Chodzisz sobie od zakładu do zakładu, widzisz tych wszystkich ludzi pracujących jak mróweczki na taśmach produkcyjnych, jak obsługują maszyny do obróbki drewna, jak modlą się do wielkiego zegara.

Kanały wentylacyjne i ich czyszczenie dla wybranki

kanały wentylacyjneOd miesiąca zajmuję się przeglądem takich urządzeń jak kanały wentylacyjne i tym podobne urządzenia. Ostatnio miałem specjalistyczne szkolenia z tego jak działają wentylatory do trocin w tartakach i jakie zagrożenia je czyhają. Na samym początku tylko się przyglądałem jak pan Dariusz sprawdza czy wentylacja przemysłowa działa jak powinna, a potem już sam zacząłem fachowo się tym zajmować. Szef powiedział, że jestem dobrze rokującym pracownikiem i czeka mnie świetlana przyszłość na drodze kariery w strukturach firmy. Bardzo mnie to motywowało, dlatego dodatkowo zrobiłem kurs utylizacji maszyny do obróbki drewna, aby być doskonały na wielu polach. W jednym z zakładów poznałem Klementynę, która mówiła mi, że źle się oddycha w jej dziale szlifowania desek. Zupełnie mnie to nie zdziwiło, kiedy ujrzałem, że wentylatory do trocin są popsute i w ogóle nie pracują. Zakłopotany wspiąłem się na drabinie i zacząłem zdejmować panel,a gdy ktoś dołu do mnie krzykną, że na takie szczury jak ja tylko się nadają kanały wentylacyjne! Zasmuciłem się tym faktem, bo przecież chciałem pomóc. Okazało się, że to był były chłopak Klementyny, widział nas jak rozmawialiśmy w pomieszczeniu socjalnym. Wyczyściłem wszystkie instalacje odpylające w zakładzie w którym pracowała ta urocza dziewczyna, a w nagrodę sama dała mi swój numer. Później umówiliśmy się w zakładzie w którym produkuje się maszyny do obróbki drewna, który notabene należał do jej taty. Zdziwiłem się, że córka takiego potentata zadaje się z człowiekiem, który zna tylko kanały wentylacyjne.

Zaśmiała się szczerze i uroczo, po czym dostałem przyjemnego buziaka w policzek. Wieczór spędził nam na rozmowie, przytulaniu i planach wspólnej przyszłości. Tak, zakochałem się bardzo w niej.

Więcej o wentylacji na stronie http://kobylas.com