projektowanie ogrodów

Mama projektuje ogrody

Moja mama dostała propozycję pracy. Mama do tej pory była wolnym strzelcem. Mama zajmuje się projektowaniem ogrodów. Projektowanie ogrodów to pasja mojej mamy. Mama od kiedy poszła na studia w miejscowości Gdańsk wiedziała, że będzie się tym zajmować zawodowo.

W jaki sposób mama projektuje ogrody?

projektowanie ogrodówLubiła się uczyć o roślinach i muszę przyznać, że jest w tej branży bardzo dobra. Zakładanie ogrodów zawsze wychodzi mojej mamie świetnie. Klienci zawsze byli zadowoleni z mamy projektów. Chyba nie miała ani jednej sytuacji żeby klientom nie podobał się projekt. Projektowanie ogrodów wymaga od mamy dużej znajomości roślin i ziemi. Trójmiasto to piękny region i występuje w nim wiele ogrodów, które były projektowane przez mamę. Mama wie doskonale jaka roślina potrzebuje światła czy w jakiej ziemi najlepiej się rozwija. Mama przyjmuje sporo zleceń. Ostatnio dostała propozycję współpracy od dużej i znanej firmy w okolicy. Dzięki zatrudnieniu w tej firmie miałaby szanse na spore zlecenia. Częściej projektowałaby ogrody dla dużych hoteli, pensjonatów czy instytucji państwowych. Zakładanie ogrodów wymaga dużych funduszy. Rośliny i ich pielęgnacja kosztuje. Większe firmy są w stanie więcej pieniędzy przeznaczyć na zakładanie ogrodów. Mama zastanawia się czy warto wejść we współprace z tą firmą. Tata radzi jej być wolnym strzelcem i pracować dla siebie. Projektowanie ogrodów będzie mogła wykonywać według własnych pomysłów. Nikt nie będzie jej niczego narzucał. Będzie mogła brać zlecenia, które jej się podobają. Pielęgnacja ogrodów to mamy pasja i tata nie chce żeby ktokolwiek wpłynął na zmianę stosunku mamy do pracy i wykonywania swoich obowiązków.

Mama stwierdziła, że projektowanie ogrodów lepiej wykonuje się gdy ma się wpływ na to jakie ogrody się projektuje. Nie chce pod nikogo polegać. Woli sama pracować na swój sukces. Podziękowała za propozycję i postanowiła sama wykonywać swoja pracę.

Czytaj więcej na: http://www.zielone2s.pl