Mama będzie miała wymieniane grzejniki

Okazało się, ze mama potrzebuje pomocy. Mojego taty już z nami nie ma i jeśli mama ma jakieś problemu to zawsze dzwoni do nas. Mój mąż jest bardzo dobrym specjalistą. Zna się na wielu rzeczach i zawsze chętnie pomaga mojej mamie a swojej teściowej.

Mąż montuje mamie grzejniki

grzejniki ceramiczne ze sklepu internetowegoMama stwierdziła, że jej grzejniki są już stare i chętnie wymieniłaby je na nowsze, lepsze modele. Mój mąż zaproponował mojej mamie, że on się tym chętnie zajmie. Mama ma wybrać tylko sobie grzejnik, który najbardziej będzie jej się podobał. Grzejniki ceramiczne ze sklepu internetowego są tańsze i mama już nawet oglądała rożne strony. Pokazała mi kilka modeli, które najbardziej jej się spodobały. Powiedziałam mamie, że wieczorem Usiądę z Radkiem i na spokojnie zastanowimy się jaki grzejnik powinna wybrać do swojego mieszkania. Poza wymianą grzejników ceramicznych mąż od razu odmaluje mamie całe mieszkanie. Mama bardzo się ucieszyła. Radek wybrał najlepszy grzejnik ceramiczny z  kilku propozycji, które mama podesłała. Radek postanowił zalogować się do sklepu internetowego i zamówić dwa grzejniki, które zostaną zamontowane w pokojach. W kuchni i w łazience mama miała remont jakiś czas temu i tam są już nowe grzejniki ceramiczne, które pięknie wyglądają. One zostały zakupione w sklepie stacjonarnym bo akurat była dobra promocja kiedy mąż kupował kafelki. Postanowiliśmy mamie grzejniki kupić. Nie będziemy chcieli od niej żadnych pieniędzy.

Mama zupełnie się tego nie spodziewa. Podjęliśmy taką decyzję bo mama pomaga nam przy naszych dzieciach. Mamy w niej sporą pomoc dlatego chcemy chociaż w ten sposób jej się odwdzięczyć. Kurier przesyłkę przywiózł do męża pracy, żeby w trakcie odbierania paczki mógł dokładnie obejrzeć zakupiony towar. Na szczęście z przesyłką wszystko było dobrze.