Leasing, czy wynajem samochodu dostawczego?

Samochody dostawcze wykorzystywane są najczęściej w różnorodnych branżach, które wykorzystują transport materiałów, czy produktów na co dzień. Większość firm jednak nie posiada wystarczającej floty samochodowej, która pozwala na zapewnienie odpowiedniej płynności interesu, przez co może tracić klientów. Co więcej – wynajem długoterminowy może być tańszy, niż leasing firmowy, na który niektóre firmy nie mogą sobie pozwolić ze względu na brak odpowiedniej zdolności finansowej.

Zalety wynajmu samochodów dostawczych

atrakcyjny cennik wynajmu samochodów dostawczych w WarszawieZ samochodów dostawczych korzysta się praktycznie w każdej branży, zarówno usługowej, jak i produkcyjnej. Z myślą o firmach, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowych samochodów dostawczych z salonu stworzono wypożyczalnie samochodów, które za odpowiednią kwotę mogą zorganizować wynajem, zarówno krótko, jak i długoterminowy. Atrakcyjny cennik wynajmu samochodów dostawczych w Warszawie pozwala przedsiębiorcy na bezproblemowy i komfortowy wynajem potrzebnej ilości samochodów dostawczych, które wykorzystywane będą do realizacji zamówień klientów, bądź zamówień wewnętrznych w obrębie firmy. Wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje stałe ceny na konkretne modele samochodów. Im większy i nowszy model wybrany przez przedsiębiorcę, tym może spodziewać się zwiększenia ceny za dobę wypożyczenia. Ceny wynajmu zależą zarówno od jego okresu, jak i klasy wybranego samochodu dostawczego. W przypadku zamówień długoterminowych obejmujących więcej samochodów dostawczych możemy negocjować lepsze warunki wynajmu.

Wypożyczalnie proponujące atrakcyjny cennik wynajmu samochodów dostawczych w Warszawie elastycznie podchodzą do indywidualnych zamówień – im większe i na większą ilość samochodów dostawczych, tym cena jednostkowa spada.