Kupuję psu karmę bez glutenu

 

Może i mój pies Azor nie jest rasowy, ale dbam o niego jak mogę. Zwracam uwagę na karmę, którą mu kupuję, ponieważ jego zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Dzięki temu mój pies jest szczęśliwy i dobrze odżywiony. To mój najlepszy przyjaciel.

Regularne kupowanie karmy bez glutenu

karma dla psów Wolfsblut bez glutenuZakupy robię w jednym sklepie zoologicznym, gdzie mają bardzo duży wybór. Sprzedawca nie raz polecił mi coś godnego uwagi na co dałem się namówić. Psu jedzenie zawsze smakuje i dlatego wiem, że warto zaufać temu człowiekowi ze sklepu. Ostatnio jak poszedłem do sklepu to od razu podszedł do mnie ten sam sprzedawca. Powiedział, że w sprzedaży pojawiła się nowa karma dla psów Wolfsblut bez glutenu i zdecydowanie zaleca jej zakup. Dopytałem go o więcej szczegółów, bo byłem ciekawy jakie wartości odżywcze ma ten produkt dla mojego psa. Sprzedawca jak zawsze udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi. Zainteresowała mnie więc ta karma dla psów Wolfsblut bez glutenu i postanowiłem kupić ją na spróbowanie. Mojemu psu tak bardzo ona smakowała, że od razu zjadł wszystko. Następnego dnia poszedłem ponownie do tego sklepu, ażeby zakupić karmę w większej ilości. Kupiłem torbę dziesięciokilogramową, ażeby nie chodzić co chwilę na zakupy. Mój pies jest dość duży i sporo potrafi jednak zjeść. Regularnie kupuję teraz tę karmę i nawet poleciłem ją swojej babci. Ona ma psiaka, o którego dba tak samo jak ja i wiedziałem, że będzie zainteresowana. Oczywiście przyniosłem trochę na spróbowanie. Jej psu karma również bardzo smakowała.

W sklepie zoologicznym to już jestem znany i zawsze jak widzi mnie mój ulubiony sprzedawca to podchodzi do mnie, aby porozmawiać. Zaczynamy się zaprzyjaźniać i sądzę, że spotkamy się kiedyś na jakimś dobrym piwie w mieście. Polubiłem go bardzo.