Kupno deski do prasowania dla dziecka

Moja córeczka naśladowała wszystko, co robiłam w domu. Miała kilka lat i bardzo chciała razem ze mną pracować, prać czy odkurzać. Niestety, niektóre czynności były zbyt zaawansowane, jak na jej wiek. Ostatnio wpadła w płacz, ponieważ nie chciałam dać jej prasować ubrań. Tłumaczyłam, że żelazko jest zbyt gorące, ale przestała płakać dopiero po tym, jak powiedziałam, że kupię jej zabawkowe żelazko.

Poszukiwania desek do prasowania i żelazek dziecięcych

deska do prasowania z żelazkiem dla dzieciJeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu z zabawkami. Żeby nie tracić czasu, od razu zaczepiłam sprzedawczynię i poprosiłam ją o doradzenie mi, co powinnam kupić. Powiedziałam, że potrzebna mi jest deska do prasowania z żelazkiem dla dzieci. Dodałam, że zależy mi na tym, żeby zabawka była stabilna i wytrzymała, bezpieczna dla dziecka w wieku około pięciu lat. Zabrała mnie ona na odpowiedni dział i pokazała takie deski. Szczególnie jedna z nich bardzo mi się spodobała. Deska była stabilna i bezpieczna, można ją było dopasować do wzrostu dziecka. Żelazko wyglądało jak prawdziwe. Oczywiście nie nagrzewało się i nie można go było podłączyć do prądu, jednak można było wlać do niego wodę. Wykonane było z plastiku i miała specjalną rączkę, wyprofilowaną w taki sposób, żeby dziecko mogło z łatwością ją chwycić. Deska była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego od razu ją zakupiłam.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Taki komplet bardzo spodobał się mojej córeczce, która chętnie „prasowała” swoje ubranka. Dziecięca deska do prasowania okazała się dla niej wielką atrakcją. Dzięki regulowanej wysokości deski, moja córka mogła swobodnie się bawić. Zabawka spełniała oczywiście wszystkie normy związane z bezpieczeństwem i była dopuszczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.