Kupiłam ślubny prezent dla siostry

Moja siostra Iwona była ze swoim chłopakiem od trzech lat. Niedawno jej się oświadczył a ona się zgodziła za niego wyjść. Wszyscy w rodzinie się cieszyli, ponieważ to była bardzo zgrana para i świetnie się dogadywali. Siostra poprosiła mnie, żebym była jej świadkową i się ucieszyłam.

Stoisko w galerii handlowej z prezentami ślubnymi 

prezent ślubny do 500 złSiostra z góry mi powiedziała, że nie chce w prezencie dostawać pieniędzy, ponieważ wychodziła z założenia, że na ślub powinno się dawać jakiś konkretny prezent. Podpowiedziała mi mniej więcej czego potrzebuje i mogłam udać się na zakupy. Założyłam sobie, że kupię prezent ślubny do 500 zł, ponieważ to była optymalna kwota. Pojechałam do galerii pomorskiej, gdzie było stoisko z prezentami okolicznościowymi. Planowałam od razu coś kupić, ponieważ później będzie mi brakowało czasu na jakiekolwiek zakupy. W końcu świadkowa miała mnóstwo obowiązków. W sklepie z prezentami okolicznościowymi było mnóstwo dostępnych rzeczy i nie mogłam się zdecydować na nic konkretnego. Co prawda dostałam od siostry wskazówki, ale chciałam, żeby prezent był wyjątkowy. Spodobał mi się komplet ręczników kąpielowych, na których były wyszyte imiona. Postanowiłam zamówić dla nich takie ręczniki i kupiłam jeszcze komplet satynowej pościeli. Idealnie zmieściłam się w przeznaczonej na prezent ślubny kwocie i byłam z tego zadowolona. Ręczniki odebrałam po trzech dniach. Były na nich wyszyte imiona siostry i jej przyszłego męża. Dodatkowo wszystko mi elegancko zapakowano.

Siostra z prezentu była zadowolona a ręczniki kąpielowe podobały jej się najbardziej. Dostała mnóstwo przydatnych prezentów a rodzice kupili jej ekspres do kawy. Ślub był piękny i nawet się wzruszyłam, ale starałam się ukryć swoje emocje. To był cudowny dzień.