Kompleksowe wyposażenie każdego sklepu

Regały Mago charakteryzują się metalową konstrukcją oraz solidnymi materiałami. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkie obciążenia i uszkodzenia. Pozwala to na długotrwałe , a jednocześnie intensywne ich użytkowanie.

Jak powinno wyglądać wyposażenie każdego sklepu?

regały sklepoweKierowane są przede wszystkim do hipermarketów i supermarketów, ze względu na panujące tam duże natężenie ruchu i szeroki asortyment towarów. Doskonale sprawdzają się w sklepach przemysłowych oraz w drogeriach (np. w Rossmannie czy w Drogerii Natura). W skład takiego systemu wchodzą m.in.: regały sklepowe metalowe, gondole, zawieszki, listwy cenowe, separatory na półkę, ograniczniki, uchwyty, oświetlenie, baldachimy regałów, a także elementy pozwalające na atrakcyjną i przyciągającą uwagę, reklamę. Regały sklepowe pozwalają na swobodną konfigurację ustawienia dostępnych przestrzeni sklepowych. Regały do sklepu takie jak na przykład regały mago składają się z następujących elementów: nóg, podstawy, wsporników półki, pleców, półek, dolnej osłony, a także listwy cenowej. Ostatni element oferowany jest w następujących kolorach: białym, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółtym oraz pomarańczowym. Nasza firma posiada oficjalny status autoryzowanego hurtowego dystrybutora marki Mago. Gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia. Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne, konkurencyjne i przystępne.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Wszystkie regały stanowią obecnie niezbędny element każdego sklepu, bez względu na typ prowadzonej działalności, oferowany asortyment oraz wielkość sklepu.