tabliczki znamionowe

Kolekcjoner trwałych tabliczek znamionowych

Mam dwadzieścia lat i nietypowe hobby. Uwielbiam kolekcjonować tabliczki metalowe, których mam setki. Tabliczki metalowe kupuję, dostaję czasami znajduję. Poza tym uwielbiam tabliczki grawerowane, które kupuję w jednym z internetowych sklepów.

Tabliczki znamionowe w oszklonej gablocie

tabliczki znamionoweOd jakiegoś czasu także posiadam tabliczki znamionowe, które stanowią istotny element mojej kolekcji. Dostaje ję od przedsiębiorców, którym są już niepotrzebne. Taka tabliczka znamionowa jest wykonana z trwałych materiałów i wiem, że nawet za kilkanaście lat będzie wyglądała jak nowa. Mam własne mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jest trzypokojowe. Jeden pokój mam całkowicie przeznaczony na tabliczki metalowe, które są zawieszone na ścianach. Mam także specjalny regał, na którym trzymam tabliczki grawerowane i nieśmiertelniki. Jeżeli chodzi o trwałe tabliczki znamionowe, to posiadam oszkloną gablotę, w której je wszystkie trzymam. Dostałem je od taty, kiedy demontował je ze swoich przemysłowych urządzeń. Mieszkam z dziewczyną, która mimo iż nie rozumie mojego zainteresowania to je toleruje. Sama mi czasami przynosi tabliczki metalowe, które kupuje specjalnie dla mnie. Nie raz znalazła jakieś fajne tabliczki grawerowane, które postanowiła dla mnie zakupić. Planuję kupić odpowiednią szafę, w której będę trzymał tabliczki metalowe. Na ścianach już jest coraz mniej miejsca i nie ma gdzie ich przywieszać. Moje tabliczki grawerowane, które są na regale są w mniejszej ilości niż tabliczki metalowe, ale zamierzam to zmienić.

Dziewczyna zażartowała, że powinienem wynająć jakąś ogromną halę bo tylko taka pomieści wszystkie moje tabliczki metalowe, które każdego dnia się zwiększają ilościowo. Jestem maniakiem i uwielbiam kolekcjonować wszelkie możliwe tabliczki, ponieważ daje mi to dużo frajdy!