Jakie powinny być dmuchane tory?

 

Jest wiele opcji na uświetnienie zabawy plenerowej, zarówno tej zamkniętej (np. imprezy integracyjne), jak i tych otwartych (np. zabawy w parku z okazji Dnia Lata). Można zamówić watę cukrową, wynająć zespół muzyczny, czy zorganizować projekcję filmu na dużym ekranie. Jednak obecnie dużą popularnością zaczynają się cieszyć mniej typowe atrakcje.

Bezpieczne dmuchane tory

dmuchany tor przeszkódJedną z nich może być duży dmuchany tor przeszkód. Każdy wie jak wygląda dmuchany zamek. Dzieciaki po nim skaczą i dobrze się bawią. Zamek może mieć różne wzory i kolory, tak by pasował do tematu imprezy. Co jednak z torami? To zdecydowanie rozrywka dla dorosłych, choć z mniejszych torów mogą korzystać także dzieci. Tor może mieć kilka metrów wysokości i kilkanaście długości. Na każdym etapie trzeba wykonać jakieś zadanie np. wspinać się po sznurowej drabinie albo przeskakiwać z jednej ogromnej piłki na drugą. Dobre tory przeszkód muszą być przede wszystkim bezpieczne. Jeśli osoba pokonująca tor spadnie z piłki czy się potknie to musi spaść na miękką, dmuchaną powierzchnię. Dlatego też tory powinny mieć wysokie ścianki, które uniemożliwią wypadnięcie z toru. Dobry tor musi być także zróżnicowany. Chodzi o to by można było na nim skakać, biegać, wspinać się, czy wykonywać inne aktywności. Dzięki temu tor jest bardziej atrakcyjny  i pozwoli każdemu na sprawdzenie swojej kondycji fizycznej. Tor powinien być również atrakcyjny pod względem wizualnym. Polecane są tory jednobarwne czy dwubarwne, nie wzorzyste tak jak dla dzieci.

Odpowiedni dobrane dmuchane tory sprawią każdemu mnóstwo frajdy. Dzięki temu dorośli mogą poczuć się przez moment jak dzieci, dobrze się bawić, ćwiczyć i tak dalej. Warto wybierać tory które są w pełni bezpieczne, duże, mają zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości.

Zobacz więcej na stronie https://apocalypto.pl/