Jaki motor z akumulatorem najlepszy dla dziecka?

 

Mój starszy syn ostatnio dostał od swojego wujka w prezencie motorek na akumulator. Zabawka bardzo mu się spodobała i często na niej jeździł. Jednakże przyuważył to jego młodszy brat, który również chciał dostać taką zabawkę jaką miał brat. Był on jednak za mały do motorka brata. Stwierdziłam, że poszukam podobnej zabawki przeznaczonej dla dzieci w jego wieku.

Poszukiwania odpowiedniego motoru z akumulatorem

motory akumulatorowe dla dzieci młodszychW internecie znalazłam wiele zabawek tego typu przeznaczonych dla starszych dzieci i nastolatków, ale po dłuższych poszukiwaniach udało mi się również znaleźć motory akumulatorowe dla dzieci młodszych. Motor przeznaczony dla młodszych dzieci posiadał akumulator o niewielkiej mocy, który dodatkowo był energooszczędny, dzięki czemu nie wymagał częstego ładowania. Dużą zaletą był także fakt, że posiadał wskaźnik pokazujący, kiedy wymagane będzie ładowanie. Takie motory dla młodszych dzieci posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci oparcia z szelkami, którymi można przypiąć dziecko, żeby się nie wychyliło i nie wypadło z zabawki. Motorek posiada także sterowanie za pomocą pilota. Zawsze mogę przejąć kontrolę nad dzieckiem, gdyby zaczęło nieostrożnie jeździć. Przydaje się to w przypadku młodszych dzieci, które mogą przez gapiostwo wyjechać na ulicę. Motor dostępny był w przystępnej cenie, dlatego postanowiłam go zakupić dla młodszego syna.

Wybrany przeze mnie motorek był bardzo stabilny i odpowiedni dla młodszych dzieci. Synek bez problemu załapał mechanizm jazdy w tym motorku. Posiadał on także amortyzator, dzięki czemu był on komfortowy dla dziecka. Był wykonany z solidnych stalowych elementów, które były bardzo wytrzymałe na uderzenia oraz z gumowych w pełni skrętnych kół umożliwiających łatwe i bez problemowe skręcanie.