Jaką sukienkę wybrać?

Jeżeli zastanawiamy się, jaką sukienką powinniśmy dla siebie wybrać, jaką sukienkę powinniśmy dla siebie kupić, to przede wszystkim zacznijmy od tego, żeby przejrzeć strony internetowe, katalogi sklepów, ogólnie zapoznać się z obowiązującymi trendami i z tym, co obecnie jest modne. Musimy w końcu iść z duchem czasu, ale tu też jest pewien haczyk, bo nie wszystko co modne wyglądać musi na nas bardzo dobrze. Jak mamy poradzić sobie z takim dylematem? Wybrać ciuchy idealne dla nas, czy modne?

Modna sukienka dla każdego

modne sukienki na wiosneTak naprawdę, to nie ma żadnego dylematu, bo moda nie jest sztywna, nie mówi nam, że ma być tak i właśnie tak ma być. Wręcz przeciwnie. My powinniśmy się modą jedynie sugerować, możemy się nie bawić, ale nie możemy ślepo kopiować i kupować ubrań, które mogą na nas nie leżeć za dobrze, ale widziałyśmy je w magazynie i dlatego mamy tez w szafie. Tak nie może być. Przede wszystkim modne sukienki na wiosne są takim idealnym przykładem na to, że mogą warto się inspirować. Załóżmy, że modne są sukienki bardzo obcisłe, w kwiaty. I wówczas mamy sobie takie kupić? Jeżeli nasza figura nie jest idealna i mamy coś do ukrycia, to wówczas powinniśmy kupić sukienkę, która schowa nasze defekty, a nie jeszcze bardziej je wyeksponuje, za to może być ona w kwiaty, może materiał i ogólny trend, czy kolor być zachowany. Wówczas wilk jest syty i owca cała. 

Najważniejsze jest to, aby każdy człowiek czuł się dobrze w swoim ciele, aby się akceptował, aby kupował sobie ubrania, które poprawiają jego wygląd, w których czuje się dobrze i atrakcyjnie. Ubieranie się ma nie być karą, ale dobra zabawą, tylko każdy musi sam dla siebie ustalić odpowiednie reguły gry, trochę tak, żeby nam pasowały. Moda jest dla wszystkich i trzeba się nią umieć bawić.