Jaką pościel wybrać do łóżeczka?

Zanim dziecko przyjdzie na świat, warto zadbać o jego kompletną wyprawkę. Jednym z ważniejszych elementów zapewnienia dziecku zdrowego snu będzie łóżeczko i zestaw pościeli. Powinna być ona wykonana z miękkich materiałów, przepuszczająca powietrze oraz odprowadzająca wilgoć. Ponadto, warto zwrócić uwagę na miły dla oka deseń i łagodną kolorystykę, która ukoi do snu każdego maluszka.

Oryginalny zestaw pościeli dla maluszka

pościel do łóżeczka haftowanaDla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie modny i elegancki wygląd łóżeczka ich pociech, produkowane są zestawy bezpiecznej niemowlęcej pościeli posiadającej ciekawy design i unikatowe zdobienia. Gotowe wzory dostępne są od ręki na stronie internetowej, ale jeśli zdarzy się, że kupujący posiada własny pomysł na ozdobienie pościeli, to istnieje możliwość złożenia takiego zamówienia. Ładnie ozdobiona pościel jest miła dla oka i stwarza podstawę dla całej stylizacji dziecięcego pokoiku. Dlatego dobrym pomysłem może okazać się pościel do łóżeczka haftowana. Ozdobną aplikacją może być dosłownie wszystko : imię dziecka, data jego urodzenia, podobizna maluszka, motywy roślinne, kosmiczne lub postacie z bajek. Jest wiele różnych wariantów kolorystycznych do wyboru. Rozmiar jest uniwersalny i dopasuje się do każdego typu niemowlęcego łóżeczka. W skład zestawu wchodzą: poszewki, kołderka i poduszeczka, baldachim, boczna osłona na łóżko oraz troczki do wiązań.

Pościele posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa uzyskane od towarzystw pediatrycznych. Kolory są przyjemne i kojące zarówno dla opiekuna, jak i dla samego dziecka. Komplety można prać w wysokich temperaturach. Nie defasonują się, nie blakną i nie posiadają wystających nitek. Powierzchnia haftowana z aplikacją jest trwała i nie drapie skóry. Będzie to piękne uzupełnienie stylizacji dziecięcego pokoiku.