Jadę do klienta zamontować drzwi Porta

Pracuję u znajomego w firmie na zlecenie i dostaję od niego różne zlecenia. Czasami trzeba kogoś zawieść na teren budowy a czasami pomalować jakieś mieszkanie. Potrafię wykonywać wiele prac i jestem cenionym nabytkiem. Zarabiam dzięki temu nie mało.

Dostałem kilka zleceń na montaż drzwi Porta

drzwi Porta ze ŚląskaZnajomy świadczy bardzo szeroki zakres usług, dzięki temu cały czas ma ugruntowaną pozycję na rynku. Klienci cenią go za rzetelność. Ja sam cieszę się, że mogę dla niego pracować i jestem docenianym pracownikiem. Znajomy sprowadził jakiś czas temu drzwi Porta ze Śląska, na które okazał się bardzo duży popyt. Uznał wtedy też, że będziemy oferować każdemu klientowi darmowy montaż. Miało to zachęcić jeszcze bardziej do zakupów i oczywiście sprawdziła się ta taktyka. Znajomy miał pełne ręce roboty i zadzwonił do mnie jednego dnia z prośbą o pomoc. Miałem jechać do jednego z klientów, by zamontować drzwi Porta ze Śląska, ponieważ on nie da rady tego dnia zająć się wszystkimi zleceniami. Byłem zadowolony, że mogę mu pomóc i powiedziałem, że ma śmiało po mnie dzwonić w razie konieczności. Ten dzień okazał się bardzo produktywny, ponieważ wyszło, że do zamontowania mam kilka par drzwi u klientów. Na montaż pojechałem z jednym z naszych kierowców, który załadował drzwi na samochód. Nawet pomógł mi wnieść drzwi na górę, bo jeden klient mieszkał na piątym piętrze a tam winda nie działała. To był bardzo udany dzień i zarobiłem na tych zleceniach niezłe pieniądze. Z czasem dostanę na pewno umowę o pracę.

Zgodnie z moimi założeniami znajomy znalazł dla mnie etat w swojej firmie i już nie jestem pracownikiem z doskoku. Zarabiam regularnie i przysługuje mi urlop. Praca ta bardzo mi się podoba i cieszę się, że mam tak dużo obowiązków do wykonywania.