Ile kosztują body dziecięce?

Jeśli to czytasz, to albo niedługo zostaniesz mamą, albo już nią jesteś i Twoje dziecko wyrasta z ubrań, które kupiłaś Ty lub Twoi bliscy. Dzieci rosną jak na drożdżach, więc ich ubranka codziennie stają się coraz mniejsze, aż w końcu nadchodzi ten moment, kiedy trzeba ubranka odłożyć na słupek, a tymi już wyrośniętymi. Zastanawiasz się jakie ceny są różnych ubranek dla najmłodszych?

Koszt body dziecięcych

body dziecięce cenaNajbardziej popularnym w śród dziecięcych ubranek są body. Pop pierwsze jest to wygodne ubranko i bardzo praktyczne. A ze względu na tą praktyczność, dość dużo ich używamy, czyli potrzebujemy w większej ilości. W sklepach stacjonarnych czy też internetowych jest mnóstwo różnych modeli. Body dziecięce cena zależy przede wszystkim od tego z jakiego materiału kupujemy, oczywiście 100% bawełna jest najlepszym wyborem, więc doczytujcie dokładnie skład takich ubranek. Ceny mogą zaczynać się nawet od 10 zł za sztukę. Warto jednak poszukać opakowań zbiorczych takich body. Zazwyczaj pakowane są po 3 sztuki albo po 5. Mamy w takim pakiecie różne kolory- raczej uniwersalne, które pasują do dziewczynki do chłopca. Jednak jeśli chcemy kupić body dziecięce z nadrukiem ze znanej bajki, czyli tak zwane ubranka licencjonowane musimy się liczyć z tym, że cena znacznie wzrośnie. Możecie oczywiście poszukać w Internecie i porównać oferty za to samo ubranko i zdecydować, która cena jest korzystniejsza (w sklepie internetowym zazwyczaj trzeba doliczyć koszt wysyłki).

Reasumując, jeśli zastanawiasz się nad kupnem body dziecięcych w większej ilości zastanów się poważnie nam kupnem opakowania zbiorczego, do tego zawsze możesz dokupić kilka sztuk „ładniejszych” body sprzedawanych na sztuki. Albo przejdź się do dyskontów i tam przejrzyj ofertę, czasami można natrafić na bardzo korzystną ofertę, która nie uszczupli znacząco naszego portfela.