regały magazynowe

Hurtownia z regałami magazynowymi

Nazywam się Janek i jestem pracownikiem w hurtowni z wyposażeniem dla lokali. Odpowiadam za to, żeby na półkach znajdował się zawsze towar. Udzielam także klientom pomocy oraz niezbędnych informacji. Jakiś czas temu pojawił się w naszej hurtowni facet, który otwierał pasaż handlowy i potrzebował produktów do wyposażenia.

Regały magazynowe są bardzo wytrzymałe

regały magazynoweZaopiekowałem się tym klientem i pomogłem mu dokonać wszystkich niezbędnych zakupów. Zaoferowałem mu nasze solidne regały magazynowe, które są bardzo wytrzymałe i są w stanie udźwignąć spory tonaż. Klient był bardzo zachwycony i zdecydował, że kupi takie regały magazynowe w ilości pięćdziesięciu sztuk. Oczywiście w pasażu będzie mnóstwo lokali handlowych, więc zaoferowałem mu także regały sklepowe, które właśnie mieliśmy w promocji. Regały sklepowe są jednym z najważniejszych elementów, które muszą się pojawić w sklepie. Tym razem również bardzo zadowoliłem klienta swoją poradą, ponieważ zakupił w naszej hurtowni także regały sklepowe w ilości dwustu sztuk. Pasaż ma się znajdować między blokami mieszkalnymi więc zaproponowałem klientowi, żeby zobaczył nasze stojaki reklamowe, które w przypadku jego działalności na pewno będą świetnym rozwiązaniem. Klient zakupił cztery takie stojaki reklamowe oraz zainteresowały go standy, które chce mieć w każdym lokalu. Jest inwestorem i chce, aby klienci odwiedzający pasaż mogli zobaczyć reklamę jego firmy.

Pomysł uznałem za trafiony dlatego zaproponowałem mu również stojaki na ulotki, które będą w tej sytuacji obowiązkowym elementem jego zakupów. Facet wyszedł z naszej hurtowni bardzo zadowolony i obkupiony, więc jego pasaż lada moment ruszy. Ja osiągnąłem wysoki wynik sprzedażowy tego dnia co wiązało się z dodatkową premią. Hurtownia zawsze nagradza najlepszych pracowników.