Hale pneumatyczne dla zwierząt

Mój mąż jest znanym i dobrze zarabiającym biznesmenem. Zarabia na tyle dobrze, że nie muszę pracować, jednak ja nie potrafię usiedzieć w domu, potrzebuję mieć zawsze jakieś zajęcie. Z tego względu postanowiłam otworzyć fundację, pomagającą zwierzętom.

Hala pneumatyczna jako dom tymczasowy

solidne hale pneumatyczneMoja fundacja zaczęła swoją działalność z grubej rury. Dostałam informację od kobiety z pobliskiej miejscowości, że jej sąsiada nie stać na utrzymanie koni. Jednego już sprzedał innemu rolnikowi, a dwa pozostałe były zbyt stare i czekały na transport do rzeźni. Kiedy się o tym dowiedziałam, aż zmroziło mi krew w żyłach, że ktoś chce zamordować koniki, tylko ze względu na ich podeszły wiek. Odkupiłam je i stały się pierwszymi podopiecznymi mojej fundacji. Przez kilka lat działalności przez moją fundację przeszły setki koni, psów, kotów oraz gryzoni domowych. Większość z nich odnalazła nowy dom, niestety część przyjęliśmy w tak złym stanie, że wkrótce zmarły. Obecnie mam pod opieką czternaście koni, pięć psów oraz siedem kotów i osiem gryzoni. W okresie letnim mogę wyprowadzać zwierzęta na spacer do pobliskiego lasu, zimą niestety zdarzają się tak śnieżne dni, że jest to niemożliwe. Mąż podpowiedział mi, że dobrym rozwiązaniem byłoby zakupienie namiotu pneumatycznego, który zimą osłaniałby część terenu na naszej posesji, przed padającym śniegiem, a także wiatrem. Polecił mi swojego znajomego, który produkuje solidne hale pneumatyczne. Na spotkaniu ten znajomy wyjaśnił mi, na czym polega zasada działania takiego namiotu i omówiliśmy koszt całej instalacji.

Wpadłam też na pomysł, że w razie, gdybym otrzymała informację o większym transporcie zwierząt do rzeźni, mogłabym w takim namiocie zorganizować dla nich dom tymczasowy. Jestem pewna, że taki namiot jest o wiele lepszym rozwiązaniem, niż wywóz do rzeźni.