Gdzie są najlepsze imprezy firmowe

Pracuję w pewnej firmie już prawie piętnaście lat. Bardzo lubię tę firmę, ponieważ my, pracownicy, jesteśmy w niej bardzo dobrze traktowani. Jedną z rzeczy, która to potwierdza są wyjazdy oraz imprezy integracyjne, które są dla mnie nagrodą za dobrą pracę.

Imprezy firmowe mogą być naprawdę ciekawe

najlepsze imprezy dla firm - ŁódźZe względu na mój staż pracy byłem już na naprawdę różnych imprezach oraz wyjazdach integracyjnych. W związku z tymi wyjazdami miałem tez okazję odwiedzić różne miejsca. Mam kilka typów miast jeżeli chodzi najlepsze imprezy dla firm – Łódź i Warszawa jak dotąd były najlepsze. Właściwie to ciężko powiedzieć na ile wpływ na moją ocenę miały same miasta, a na ile świetnie spisały się firmy organizujące w tych miastach eventy. Myślę, że obie te rzeczy miały swój udział w tym jak bardzo podobało mi się na eventach w Łodzi i Warszawie. Jeżeli chodzi o Łódź to uważam, że jest to naprawdę interesujące miasto, pełne sprzeczności co bardzo mi się podoba. W Łodzi byłem na najlepszej tematycznej imprezie firmowej. Był to naprawdę wyjątkowy wyjazd, ponieważ mieliśmy w ciągu miesiąca aż dwa wyjazdy integracyjne. Jeden z nich też był fajny ale jego tematyka była bardziej kobieca. Druga impreza zaś była imprezą tematyczną związaną z samochodami. Było to naprawdę świetne wydarzenie – mogliśmy samochody malować czy próbować je naprawiać i udoskonalać. Tuningowanie było świetne i podobało się wszystkim. Pracowaliśmy w grupach, a więc naprawdę musieliśmy umieć się dogadać by samochód wyglądał dobrze. Oprócz tego na wyjeździe tym mieliśmy szkolenie.

Na takich imprezach często są też różnego rodzaju wykłady oraz szkolenia co bardzo lubię. Oczywiście chwila odpoczynku i możliwość spędzania czasu z współpracownikami jest ważna ale uważam, że rozwijanie się jest najważniejsze. A rozwój poprzez zabawę jest naprawdę jedną z lepszych rzeczy jakie mogą spotkać pracownika.