Gdzie kupię ręczniki do hotelu?

Od kilku lat prowadzę własny hotel nad morzem. Z moich obserwacji wynika, że ręczniki to produkt, który w hotelach najszybciej się zużywa, niszczy albo po prostu zostaje kradziony przez gości. Ostatnio sprawdziłam, że mam coraz mniej czystych i gotowych do użytku ręczników dla gości. Musiałam zakupić odpowiednią ich ilość, żeby mieć pewność, że któregoś dnia mi ich nie zabraknie.

Kupno ręczników hotelowych

ręczniki hotelowePotrzebne mi było profesjonalne ręczniki hotelowe, które będą miały wysoką jakość i będą spełniały oczekiwana moich gości. Mój hotel ma dosyć duża renomę i jest przeznaczony raczej dla majętnych gości, dlatego każdy detal, w tym ręczniki, musiały spełniać ich oczekiwania. Ostatnio kupowałam takie ręczniki prosto od producenta. Tym razem również udałam się do jego siedziby, gdzie złożyłam zamówienie na kilkanaście kompletów białych, hotelowych ręczników o różnych wymiarach. Dużą zaletą tego miejsca było to, że mogłam zamówić usługę wyszywania logo hotelowego na zakupionych ręczniczkach do rąk i tworzy. Dzięki temu były one unikatowe i świetnie komponowały się z wystrojem łazienki. W dodatku mogłam je zakupić w niskiej, przystępnej cenie. W zwykłym sklepie nigdy nie kupiłabym ręczników tak tanio. Już wkrótce dostałam przesyłkę z zakupionymi produktami i od razu wzięłam się do jej rozpakowywania i sprawdzania jakości ręczników.

Jak zwykle byłam z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim można je było prać w bardzo wysokiej temperaturze i wyparzać, dzięki czemu ręczniki były bardzo higieniczne i łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki temu miałam pewność, że moi goście będą zadowoleni. Ważne było również to, że były one wykonane z takiego materiału, który nie mechaci się pod wpływem prania i można go krochmalić. Dzięki temu były one trwałe i wytrzymałe.