Gdzie kupić nasiona konopi?

Wedle polskiego prawodawstwa, uprawa, jak i posiadanie, czy sprzedaż marihuany jest zakazana, za co co grożą bardzo surowe sankcje karne. Natomiast ograniczenia nie istnieją jeśli chodzi o ziarna marihuany, które są sprzedawane głównie w celach kolekcjonerskich.

Pestki marihuany w sklepie online 

nasiona konopi sklepW większości sklepów sprzedawane są różne rodzaje ziaren, zarówno te outdoorowe, indoorowe, jak też automaty. Możemy też nabyć nasiona regularne, są najtańsze, ale jest to pewnego rodzaju loteria, gdyż nigdy nie wiadomo ile z nich okaże się damskimi. Dlatego też znacznie większa liczba klientów decyduje się na zakup nasion feminizowanych, gdzie 99,9% z nich jest damskich. Takie ziarna są nieco droższe, jednakże mamy wtedy gwarancję satysfakcji. Jeżeli chcemy kupić nasiona konopi sklep internetowy jest do tego najlepszym miejscem. Dlaczego? Ponieważ tam mamy największy wybór ziaren, jak również najbardziej rozsądne ceny. Poza tym przesyłki ze sklepów z nasionami przychodzą w dyskretnych, niesugerujących zawartości opakowaniach. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówień, to większość sklepów zdąża się z nimi uporać w nie dłużej niż czterdzieści osiem godzin. Sklepy ponadto posiadają wiele artykułów dla growerów, a także klasery kolekcjonerskie w różnych wersjach. Warto podkreślić, że jeśli zdecydujemy się na zakup większej ilości ziaren, na pewno zostanie nam udzielona korzystna bonifikata. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możemy skontaktować się z wybranym sklepem telefonicznie lub mailowo.

Nasiona konopi są bardzo charakterystyczne i nie sposób pomylić z ich ziarnami innych roślin. Poza tym mimo, że w obrębie gatunku są podobne, to każda odmiana różni się nie tylko kształtem i zabarwieniem łuski, ale także jej rozmiarem. Toteż na nasionach nikt nawet nie próbuje oszukiwać.