Fenomen białej koszuli – podstawa damskiej garderoby

Damska garderoba składa się nie tylko z szykownych kreacji. Podstawę stanowi kilka basicowych ubrań, które można dowolnie łączyć, zawsze uzyskując nienaganny efekt. Jednym z takich elementów jest koszula. Warto w swojej szafie mieć zarówno biała jak i czarną koszule, które nigdy nie zawiodą.

Sposoby noszenia białej koszuli

biała damska koszulaBiała koszula wielu kojarzy się z mundurkami, rozpoczęciem roku szkolnego, bądź o zgrozo z nudną pracą. Jednak nawet jeżeli jesteś skazana na codzienne noszenie białej koszuli, wcale nie musi być ona kojarzona z 1 września. Sama biała damska koszula może występować pod różnymi krojami. Wystarczy przejrzeć ofertę sklepu, aby przekonać się jak wiele współczesna moda ma nam do zaoferowania. Ale nawet jeśli nie pracujemy w miejscu, w którym szef wymaga od nas klasycznych ubrań, biała koszula powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Co ciekawe, współcześnie elegancki styl bardzo często łączony jest ze sportowym. Nie musisz nosić białej koszuli pod marynarką, do ołówkowej spódnicy i szpilek. Równie dobrze możesz założyć ją do jasnych jeansów i trampek czy adidasów. Taki styl nadaje naszej sylwetce lekkości, a biała koszula dostaje nowe życie. Na ulicach miast można zaobserwować jak młode kobiety, wyciągają przód koszuli ze spodni, natomiast tył w nich pozostaje. Koszula zostaje luźno puszczona. A cała sylwetka sprawia wrażenie, że młoda kobieta nie idzie po chodniku, ale wręcz po nim sunie. Jeżeli chcesz uzyskać taki efekt, koniecznie wybierz swój krój białej koszuli w asortymencie sklepu.

Mówi się, że moda przemija po to by po kilku latach zatoczyć koło i wrócić ze zdwojoną siłą. Sprawa ma się zupełnie inaczej z białą koszulą. Ten element garderoby nigdy nie znika z naszych szaf, a tylko zmieniające się trendy uzupełniają jej funkcje o kolejne zastosowania.