Doskonali projektanci z miasta Bydgoszcz

Jestem mężem mojej ukochanej żony i mieszkamy w Bydgoszczy razem z naszą dwójką dzieci. Z racji tego, że zbliża się nasza dziesiąta rocznica zawarcia związku małżeńskiego, chciałem z tej okazji sprawić mojej żonie wyjątkowy prezent. Pomysł w mojej głowie zrodził się podczas przeglądania czasopisma.

Zmiana wnętrza z cenionym projektantem

ceniony projektant wnętrz w BydgoszczyPodczas przeglądania pewnego czasopisma, natknąłem się na różne zdjęcia wnętrz mieszkań. Bardzo mi się one spodobały. W dodatku, zdjęcia były dołączone do pewnego artykułu, w którym była mowa o tym, jak świetnym pomysłem na prezent może okazać się zmiana wystroju mieszkania dla drugiej osoby. Od razu sobie skojarzyłem fakt, że niedługo jest rocznica naszego małżeństwa, a w dodatku, przypomniałem sobie o moim znajomym który jest naprawdę świetnym projektantem wnętrz. Ceniony projektant wnętrz w Bydgoszczy zna się na swoim fachu i nie raz świadczył usług wielu osobom, które miały potem o nim dobrą opinię. Zdecydowałem się do niego zadzwonić i naświetlić mu całą sytuację. Poprosił, abym odwiedził go w jego lokalu. Tak też zrobiłem, na drugi dzień wsiadłem do auta, zabrałem czasopismo wraz ze zdjęciami mieszkań i pojechałem wprost do niego. Po krótkiej rozmowie o starych czasach, pokazałem mu dane zdjęcie wnętrza, które najbardziej mi się spodobało. Chciałem, by nasze mieszkanie miało coś z tego stylu, dlatego poprosiłem go o utrzymanie wnętrza w białych i kremowych kolorach oraz aby meble zajmowały jak najmniej miejsca.

Po kilku dniach otrzymałem swój projekt i zrealizowałem swój pomysł jak tylko wysłałem swoją żonę na kilka dni odpoczynku. Gdy powróciła, zrobiłem jej niesamowitą niespodziankę. Była bardzo zadowolona, tak jak i ja, ponieważ efekty były znakomite. Jestem bardzo wdzięczny projektantowi za to, że projekt został tak dobrze wykonany.