gabiony tanio

Domek przy rondzie i tanie gabiony

Kiedy Otylia i Witold wprowadzali się do swojego nowego domu w pobliżu przebiegała tylko jedna lokalna uliczka. Niestety w przeciągu ostatnich dwudziestu lat miast bardzo się rozrosło. Lokalna uliczka stała się jedną z większych w mieście a zaraz pod oknami Otylii i Witolda wyrosło rondo.

Tanie gabiony jako ochrona

gabiony tanioZrobiło się trochę bardziej ruchliwie i hałaśliwie, ale to w żaden sposób nie przeszkadzało małżeństwu. Aż do czasu kiedy na ich podwórko wjechał rozpędzony samochód dostawczy. Poza zniszczonym drewnianym płotem i zrujnowanym ogrodem nie było na szczęście innych szkód. Wszyscy już prawie zapomnieli o wydarzeniu kiedy na ich podwórko wjechał kolejny samochód. Wtedy Otylia i Witold zdecydowali, że potrzebują jakiegoś zabezpieczenia. Witold już wcześniej rozważał ogrodzenia gabionowe, ale Otylia była przeciwko. Dla niej gabiony były wręcz ohydne i nie chciała o nich słyszeć. Teraz jednak zrozumiała, że niestety ale są konieczne. Gabiony tanio sprzedawano w kilku miejscach, ale Witold postanowił kupić bezpośrednio u producenta. Już kilka dni po zamontowaniu gabiony miały pierwszą okazję by się sprawdzić. Pędząc w środku nocy sportowy samochód nie wyrobił na zakręcie i uderzył z impetem w gabiony. Samochód był do kasacji ale ogrodzenie nawet nie drgnęło.

Otylia wymyśliła także jak poradzić sobie z nieatrakcyjnym wyglądem. Posadziła winorośl, która w zaledwie trzy lata obrosła całe ogrodzenie. Teraz Otylia i Witold czują się znowu bezpiecznie w swoim domu a wygląd kwitnących winorośli bardzo się podoba także sąsiadom.