Dobrej jakości leżaki plażowe

 

W tym roku udało się mi zakończyć budowę basenu w naszym ogrodzie, basen jest całoroczny ponieważ ma ruchome zadaszenie i podgrzewaną wodę. Więc latem będziemy z niego korzystać w pełnym słońcu natomiast zimą pod dachem, a teraz nadszedł czas poszukiwań ciekawych mebli ogrodowych.

Czy drewniane leżaki plażowe będą trwałe?

leżak plażowyPoszukuję dobrej jakości mebli do ogrodu i zależy mi bardzo, żeby udało mi się w komplecie kupić przynajmniej dwa leżaki plażowe, jeśli nie uda się w komplecie to muszę znaleźć takie, które będą pasowały i razem tworzyły spójną całość. Najczęściej spotykany leżak plażowy jest z plastiku, żeby był lekki bo często wile osób chce go ze sobą zabrać nad jezioro lub morze, mi natomiast zależy, żeby moje leżaki były stabilne, piękne i wygodne dlatego bardziej skłaniam się w stronę leżaków plażowych z drewna, zastanawiam się tylko czy nie będzie ich trzeba ich chronić przed słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi bo nie ukrywam nie chciałabym zbyt wiele czasu poświęcać na wnoszenie i wynoszenie mebli ogrodowych czy też na impregnację. Na całe szczęście bez problemu udało mi się znaleźć producenta drewnianych mebli ogrodowych w tym leżaków z długoletnia wytrzymałością i gwarancją. Więc nie zastanawiając się zbyt długo zamówiłam cały zestaw oraz dodatkowe poduszki bo zależy mi żeby na naszych nowych leżakach było miękko i wygodnie. Od momentu zamówienia byłam bardzo podekscytowana i nie mogłam się do czekać ale na całe szczęście czas realizacji zamówienia nie był długi bo tylko pięć dni.

Podsumowując jak tylko przyjechał kurier z leżakami od razu pełna ekscytacji pobiegłam je rozpakowywać i składać. Już tego samego popołudnia razem z moją najlepszą przyjaciółką leżałyśmy na moich nowych leżakach plażowych i łapałyśmy ciepłe promienie słońca.