Długie sztuczne rzęsy

Dużo kobiet pragnie mieć długie rzęsy, chociaż na różne okoliczności, na przykład wesele. Jednak tuszując rzęsy nie jesteśmy w stanie sprawić, że będą one gęste i długie. Dlatego wiele kobiet decyduje się na sztuczne rzęsy. Wybór sztucznych rzęs jest bardzo duży. 

Dobry klej do rzęs

klej do rzęs secret lashesKlejąc rzęsy musimy pamiętać o odpowiednim kleju. Rzęsy można kleić na dwa sposoby, albo tak zwane kępki, albo całość rzęs. W domowych warunkach łatwiej jest przykleić całość. Wystarczy klejem posmarować część, którą przykładamy do powieki i za pomocą pęsety przyłożyć rzęsy do powieki. Najlepiej kupić sobie klej do rzęs secret lashes. Jest on bardzo mocny, co sprawia, że rzęsy bardzo długo się utrzymują. Możemy mieć pewność, że podczas imprezy rzęsy nam nie odpadną. Rzęsy sztuczne można malować tuszem. Rodzaj kleju podczas przyklejania rzęs jest bardzo ważny. Klej secret lashes jest bezpieczny dla użytkowniczek, przede wszystkim nie uczula. Używając tego kleju z łatwością bez żadnych problemów przykleimy rzęsy. Nieodpowiedni klej często sprawia, że ciężko nam przykleić rzęsy, nie chcą się trzymać powiek, odpadają, kleją się do rąk. Natomiast przy odpowiednim kleju nie ma tego problemu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy są wizualnie większe, spojrzenie głębsze. Bardzo dużo kobiet obecnie decyduje się na sztuczne rzęsy, szczególnie kiedy idą na wesele, przyjęcia okolicznościowe, studniówki czy inne tego typu imprezy,

Ogólnie od kleju do rzęs wiele zależy, przede wszystkim trwałość rzęs. Wiadomo, że każda kobieta decydująca się na sztuczne rzęsy chce, aby wytrzymały one całą imprezę, żeby nie odpadały. Dlatego należy dobrać odpowiedni klej. Klej secret lashes jest polecany przez wiele osób, nawet kosmetyczki je używają u siebie w salonach kosmetycznych.