Dekoracyjna rozeta na sufit

 

Moja przyjaciółka wraz z narzeczonym kupiła dwupokojowe mieszkanie w starej kamienicy w jednej z dzielnic Bydgoszczy. Mieszkanie, choć kupione w okazyjnej cenie wymagało sporo pracy i nakładów finansowych. Czekało nas mnóstwo pracy, aby mieszkanie wyglądało jak należy.

Rozety ozdobne do mieszkania w kamienicy

rozety dekoracyjne sufitowePrzyjaciółka jest osobą energiczną i lubi realizować swoje plany. Gdy postanowiła zakupić mieszkanie niemal natychmiast wprowadziła swoje postanowienie w życie i zaczęła szukać odpowiedniego lokum. Gdy znalazła dwupokojowe mieszkanie w kamienicy była pewna, że jest to miejsce dla niej. Wchodząc wiedziała, że mieszkanie wymaga praktycznie całkowitego remontu, ale ostatecznie dogodna lokalizacja oraz stosunkowo niska cena były główną kartą przetargową. Remont planowała przeprowadzić własnymi siłami. Oczywiście bez namysłu zaproponowałam jej swoją pomoc. Lubię remonty i chętnie nauczę się czegoś nowego. Od dzieciństwa podglądałam tatę i wujka przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Remont zaczęliśmy od salonu. W salonie na suficie znajdowały się piękne zdobienia z gipsu. Niestety i one wymagały renowacji, a przy pierwszych pracach okazało się, że jedna z rozet jest na tyle zniszczona, że należy kupić nową. W internecie znalazłam sklep który miał w swoim asortymencie rozety dekoracyjne sufitowe. Po wybraniu odpowiedniego modelu dokonałyśmy zakupu. Rozeta była solidnie wykonana i prosta w montażu. Producent zapewniał, że wystarczy zamontować rozetę w odpowiednim miejscu na suficie, a następnie pomalować w wybranym przez siebie kolorze. Rozeta miała bardzo elegancki wzór i była estetycznie wykonana. Teraz pozostało tylko czekać na kuriera z przesyłką.

Po dokonanym remoncie w salonie każdy kto przychodził, aby oglądać efekt naszej pracy podziwiał piękne zdobienia na suficie. Nikt z oglądających nie przypuszczał nawet, że jedna z rozet została zamontowana od początku do końca przez nas.