Czym jest Vape Pen?

Sposobów na efektywne pozyskiwanie substancji czynnych z produktów konopnych, zawierających kannabidiol (CBD) jest wiele, ale ten najlepszy, to waporyzacja. Powód jest prosty, a właściwie są dwa: lepsze zdrowie i duża oszczędność.

Wydajny vaporizer do koncentratów

vape penWaporyzacja to proces, w którym nie dochodzi do spalania, w związku z czym nie mamy do czynienia z dymem, a to właśnie on jest nośnikiem toksycznych substancji smolistych i śmiercionośnych związków rakotwórczych. W komorze grzewczej waporyzatora dochodzi jedynie do podgrzewania koncentratu, dzięki czemu, stopniowo zaczynają się uwalniać zeń substancje czynne. Większość vaperów twierdzi, że to z jakiego urządzenia do waporyzacji korzystamy, ma wielkie znaczenie. Bowiem są takie, które są przeznaczone, niby, do wszystkiego, a okazuje się w praktyce, że nadają się tylko do suszu. Dlatego też, jeśli chcemy waporyzować koncentraty konopne, warto postawić na urządzenie Vape Pen. Jest ono bowiem niezwykle wydajne, a przy tym bardzo szybkie, ponieważ odparowuje olej konopny w, zaledwie, kilkanaście sekund. Vape Pen nie jest drogi, wszak w najtańszej wersji jest dostępny za niewiele ponad trzysta złotych. Warto wiedzieć, że jest on nieco szerszy i dłuższy od papierosa, ale i tak, z łatwością zmieści się w kieszeni. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by schować go do plecaka, albowiem wykonany jest z bardzo wytrzymałych materiałów. Trzeba też nadmienić iż Vape Pen jest jednym z najlepiej sprzedających się waporyzatorów przenośnych.

Odparowywanie koncentratów, takich, jak na przykład, oleje konopne CBD wymaga od urządzenia wydajnej pracy. Zwykłe vaporizery nam tego nie zapewnią, gdyż konstruowane są pod kątem waporyzowania suszu roślinnego, a nie pozostałych wyrobów z kannabidiolem.