Czy warto skorzystać z usług kamerzysty?

Moja córka obchodziła niedawno osiemnaste urodziny. Postanowiliśmy, ze urządzimy huczne przyjęcie z tej okazji. w końcu to nasze jedyne dziecko. Zarezerwowałam salę w restauracji i rozesłałam zaproszenia do rodziny i znajomych. Chciałam sprawić córce niespodziankę – do ostatniej chwili niczego się nie domyślała. Skorzystałam nawet z oferty pewnego fachowca…

Rozmowa z kamerzystą

kamerzystaImpreza wymagała mnóstwa przygotowań. Nie żałowałam jednak, bo to mój żywioł. Zresztą posiadam zdolności organizacyjne. Długo zastanawiałam się, czy skorzystać z usług filmowca. Mąż powiedział, ze to gruba przesada. Osiemnaste urodziny to przecież nie wesele! Zdaję sobie z tego sprawę, ale chciałam żeby córka miała pamiątkę na wiele lat. To miał być prezent od nas. Dlatego nadal upierałam się przy swoim, wciąż rozważając za i przeciw. Kamerzysta może utrwalić piękne chwile, pełne wzruszeń i radości. Miło po latach jest wrócić do dawnych wspomnień. Skoro współczesna technologia nam to umożliwia – to czemu nie skorzystać? Stwierdziłam, że nie ma sensu dłużej rozmyślać i zadzwoniłam do kamerzysty. Od razu zrobił na mnie dobre wrażenie. Był konkretny i znał się na rzeczy. Wyjaśniłam na czym mi zależy – po to by uniknąć po fakcie nieporozumień. Osiemnastka udała się znakomicie. Jednak ludzka pamięć jest zawodna i za kilka lat można już nie pamiętać tego dnia i towarzyszących nam emocji. Dlatego cieszę się, że zdecydowałam się na filmowanie całej imprezy. Po czasie okazało się, że płyta z uroczystości jest wciąż w użyciu i krąży po rodzinie. 

To był dobry wybór, nawet mąż przyznał mi rację. Film będzie pamiątką na wiele długich lat. Za jakiś czas będziemy wspominać, jacy byliśmy piękni i młodzi. Czasem warto zaufać własnej intuicji i powierzyć sprawę profesjonaliście. tak właśnie zrobiłam i ani chwili tego nie żałowałam. Piękne chwile będą nam towarzyszyć, kiedy tylko będziemy chcieli do nich wrócić. Wystarczy włączyć dvd.