Catering w dobrej cenie

Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się z mężem do nowego domu. Do tej pory każde święta spędzaliśmy u mojej mamy. Jednak ze względu na to, że mamy teraz duży i piękny salon postanowiliśmy święta zrobić u nas. Chciałam też żeby mama trochę odpoczęła.

Bardzo dobry catering na różne okazje

Szczecin - cateringZawsze dużo czasu kosztuje ją przygotowanie wszystkich potraw. A tym razem chciałam żeby mi w niczym nie pomagała. Gdy powiedziałam mamie o swoim pomyśle to bardzo się ucieszyła. I zgodziła się żeby wszystko tym razem odbyło się u mnie w domu. Ja zdawałam sobie sprawę z tego, że nie będę mogła poświęcić tyle czasu na przygotowanie posiłków. Koleżanka powiedziała mi, że wie gdzie jest dobry Szczecin – catering, z którego już nie raz korzystała. Właśnie stamtąd zamawiała wiele dań do siebie na święta. Doszłam więc do wniosku, że sama przygotowuję tylko kilka potraw a resztę zamówię. W końcu chciałam żeby wszystkiego było dużo a sama pracując i mając dwójkę dzieci nie wyrobiłabym się z tym wszystkim. Zadzwoniłam więc tam i spytałam się jakie potrawy bym mogła zamówić. Pani powiedziała żebym najlepiej weszła na stronę internetową bo tam jest dokładnie podane wszystko co serwują. Strona internetowa była bardzo bogata. Nie spodziewałam się nawet tego, że jest tam aż taki wybór potraw. Postanowiłam zamówić wszystkiego po trochę. Tak przynajmniej będzie jakaś różnorodność na stole. Ceny za te potrawy też były jak dla mnie bardzo przystępne.

Po złożonym zamówieniu czekałam już tylko na przywiezienie jedzenia. Wszystko zostało przywiezione do mnie w umówionym wcześnie terminie i dokładnie zapakowane. Podczas świąt wszyscy zajadali się tymi potrawami. Muszę przyznać, że były wyjątkowo smaczne i sama na pewno bym czegoś takiego nie dała rady przygotować.