Biznes z gumą antyelektrostatyczną

Pomysły czasem te najprostsze, okazują się najtrafniejsze. Od długiego czasu, zastanawiałem się nad własnym biznesem. Zdecydowałem, że ze względu na posiadane pomieszczenie, najlepszą formą biznesu, będzie niewielka produkcja.

Jak zostałem producentem wyrobów gumowych

wyroby gumowe antyelektrostatycznePomysłów było wiele, od produkcji drewnianych zabawek do wypalania ozdobnych kafli naściennych. Był również pomysł, prowadzenia serwisu komputerowego i hurtowni wyrobów – niezbędnych. Przy czym pomysł ostatni, był już bliski realizacji, niestety wymagał sporego zaplecza finansowego i w końcu go odrzuciłem. Było jeszcze wiele innych planów, jednak w efekcie końcowym, żaden nie został wprowadzony w życie. Korzyścią tego całego poszukiwania, było zawarcie wiele ciekawych znajomości. Głównie były to kontakty, z innymi producentami lub z dystrybutorami różnych produktów. Posiadałem już sporą wiedzę, na temat rożnych interesujących mnie branż, takich jak; nowe technologie, maszyny i urządzenia produkcyjne lub profesjonalne elektronarzędzia. Wiedza rosła, natomiast nie było efektów. Pewnego dnia wychodząc z mojego samochodu, poczułem lekkie kopnięcie prądem, a parę chwil później doznałem olśnienia. Wiedziałem już co chciałbym produkować. Wcześniej zdobyta wiedza, na temat maszyn i elektronarzędzi sprawiła, że szybko zorientowałem się co będę potrzebował i gdzie to kupić. Zarejestrowałem firmę, o wdzięcznej nazwie wyroby gumowe antyelektrostatyczne a kilka tygodni później, pierwszą produkcję mojego sztandarowego produktu, jakim są paski do odprowadzania ładunków elektrycznych. Produkt po małej kampanii reklamowej, sprzedawał się jak ciepłe bułeczki.

Obecnie, prowadzę jednoczesną produkcję kilku produktów i dostarczam je firmą, w całej Europie. Nauczyłem się, że każdy projekt, wymaga dobrego przygotowania i wiedzy. Takie podejście sprawi, że w jednej chwili możemy wpaść na pomysł albo rozwiązanie każdego problemu.