Atrakcyjność pomieszczeń z trójwymiarowymi panelami ściennymi

Zmiana wystroju pomieszczenia, zwykle wiąże się ze skomplikowanym remontem. Tynkowanie i malowanie ścian i zmiana mebli. Jednak zastosowanie trójwymiarowych paneli ściennych wykonanych z kruszywa korkowego pozwala na szybki remont z całkowitą zmianą stylu pokoju, który niesie ze sobą dodatkowe korzyści.

Korzyści z zamontowania trójwymiarowych paneli ściennych

trójwymiarowe panele ścienneDekoracyjne trójwymiarowe panele ścienne pozwalają na całkowitą zmianę wystroju pomieszczenia przy użyciu bardzo prostych i tanich elementów. Wykonane z naturalnego materiału panele korkowe są całkowicie neutralne dla środowiska i pozytywnie wpływają na mikroklimat wnętrz. Ponowne wykorzystanie korków z butelek do stworzenia takich paneli tworzy solidny i precyzyjnie wykonany produkt, który będzie się dobrze prezentował niezależnie od lat eksploatacji. Trójwymiarowe wzory zachwycają, ponieważ dzięki łatwości obróbki materiału, można stworzyć na nim dowolne zdobienia. Można też barwić go na różne kolory, dzięki czemu na rynku nie pojawia się tylko naturalnie brązowy materiał, ale też biały, czarny czy zielony. Ściany z zamontowanymi panelami z korka są dodatkowo ocieplone i wyciszone, co sprawia, że jest to jedna z najtańszych opcji na izolację pomieszczeń. Wyciszone pokoje z dekoracyjnymi panelami prezentują się zjawiskowo, zarówno w mieszkaniach, domach, jak i siedzibach firm czy na przykład w salonach kosmetycznych.

Geometryczne wzory, pasy i wielokąty dodają trójwymiarowym panelom ściennym elegancji i charakteru, którego nie otrzyma się przy użyciu innych materiałów. Ten prosty sposób na szybki remont staje się coraz popularniejszy dzięki wielu zaletom paneli korkowych, które jednocześnie oferują elegancki i nowoczesny wystrój oraz izolację ścian za bardzo niską cenę.